Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Akce / Aktuality

Akce / Aktuality

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Městská kulturní zařízení Jeseník, kam mj. patří Kino Pohoda a Divadlo Petra Bezruče, zavádí v souvislosti s nařízením ministerstva zdravotnictví následující opatření.

V divadle se ruší nedělní pohádka a vstupenky na toto představení budou vráceny. Úterní pořad Klasika Viva a koncert Pavla Lohonky Žalmana, který měl proběhnout 23. března, budou přeloženy na náhradní termín, vstupenky se zatím nevrací. V Kině Pohoda se ruší veškerý program až do neděle 15. 3, veškeré vstupenky lze vrátit v kině dnes od 18. do 19. 30, dále v divadle od úterý do pátku od 9 do 16 hodin, ve stejné dny také v Knihovně Vincence Priessnitze v době od 13 do 18 hodin, v Katovně pak dle otevírací doby informačního centra. Pokud je to možné, prosíme diváky, aby vstupenky vrátili na stejném prodejním místě, kde je zakoupili. Rezervace jsou dočasně pozastaveny, o tom, zda budou příští týden promítání probíhat nebo budou také zrušena budeme včas informovat.  Totéž platí i pro divadelní představení.

Mimořádná opatření se zatím nedotkly Knihovny Vincence Priessnitze, ve které bude zatím provoz probíhat beze změn.

 

ZRUŠENO - NOC S ANDERSENEM

Z důvodu opatření před šířením koronaviru se ruší NOC S ANDERSENEM dne 27.3.2020.

O novém termínu, který stanoví Knihovna BBB Uherské Hradiště, budeme s předstihem informovat. 

Odevzdané přihlášky dětí jsou platné i na náhradní termín.

Upozornění! Změna registračních poplatků.

Od 1.1.2020 se mění výše registračních poplatků:

DOSPĚLÍ....................................................150 Kč

DĚTI, STUDENTI, DŮCHODCI, ZTP............70 Kč

28.04.2020 - Nepál pohodově

Udělejte si čas pro sebe a přijďte ho strávit u pohodového vyprávění Jany Šimkové a Františka Novotného. Cestopisná přednáška o životě v Nepálu a treku kolem Annapuren. Hudební sál CSA - 2. poschodí v 17:30 hodin. Vstup volný.

27.03.2020 - NOC S ANDERSENEM

Každoroční pohádkové nocování v knihovně pro registrované čtenáře ve věku 6 - 10 let. Těšit se můžete na zábavu, kvízy, knížky, večer plný her..... Přihlášku si děti můžou vyzvednout na dětském oddělení naší knihovny. Přihlášky odevzdejte do 20.3.2020 - kapacita je...

19.03.2020 - Zdraví je v naší hlavě

Tato přednáška je o nejdůležitějším tématu života – o ZDRAVÍ. Zdraví každého z nás úzce souvisí se způsobem života, jaký vedeme. Tedy jak my sami ovlivňujeme svůj zdravotní stav. Přednáška by měla dát odpověď na to, zda platí obligátní rčení VŠE...

12.03.2020 - RUSKO A MONGOLSKO

Multimediální cestopisná přednáška fotografa Pavla Svobody z velké cesty "Napříč Asií". Sedm měsíců dobrodružství strávených na trase z Moskvy do Bangkoku. Akce je ve spolupráci s Centrem společných aktivit. Hudební sál CSA - 2. poschodí v 18:00. Vstup volný.

27.02.2020 - Čteme dětem

Zveme vás na pohádkový večer na dětské oddělení.

24.01.2020 - S kůží na trh II.

Povídky, básničky, fejetony a hlavně příjemně strávené odpoledne s paní Jarmilou Josefíkovou, Vlaďkou Mrňkovou a třeba i s Vámi, kteří si píšete do "šuplíku" a chcete se o to podělit.

02.01.2020 - Slabikáře z celého světa

Výstava českých i zahraničních slabikářů ze soukromé sbírky Ines Sanetrníkové.

17.12.2019 - Vánoční turnaj v deskových hrách

Hrajete rádi deskové hry? Přijďte si zkrátit čekání na Vánoce do knihovny. Prožijte veselé odpoledne plné zábavy u nových her. Nikdo neodejde s prázdnou. Kde a v kolik? V Knihovně Vincence Priessnitze od 14:00 - 17:00 hodin. Akce je spolufinancována z projektu Centrum společných aktivit.

03.12.2019 - Kritické myšlení

29.11.2019 - Výstava fotografií Nový Zéland/ Bronia Gill

V hudebním sále CSA bude až do 20.12.2019 probíhat výstava fotografií Bronii Gill - NOVÝ ZÉLAND. Jste srdečně zváni :-). Vstup volný.

28.11.2019 - Autostopem za krásami Nového Zélandu

Ve spolupráci s Centrem společných aktivit Vás zveme na cestopisnou přednášku spojenou s výstavou fotografií Autostopem za krásami Nového Zélandu, která se bude konat v hudebním sále. Vstup volný.

30.11.2019 - Den pro dětskou knihu

Den pro dětskou knihu 2019 SUPERHRDINOVÉ V KNIHOVNĚ I V KOMIKSU Přijďte si pohrát s komiksem do knihovny: -vyplnit si Průkaz superhrdiny nebo Padouchovu legitku -vystřihnout si masku Batmana nebo HarleyQuinn -navrhnout vlastní superhrdinský oblek -získat super plakátek Kdy?  Sobota 30.11.2019  -  od  8 do 11  hodin Kde?  Dětské oddělení v knihovně...

03.10.2019 - Cestopisná přednáška Tomáše Černohouse

Přednáška cestovatele a filmaře Tomáše Černohouse (Indonésie, Island, Thajsko, Maroko, Banát aj.) v jesenickém Centru společných aktivit. Určeno pro širokou veřejnost, vstup volný.