Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Městská kulturní zařízení Jeseník, kam mj. patří Kino Pohoda a Divadlo Petra Bezruče, zavádí v souvislosti s nařízením ministerstva zdravotnictví následující opatření.

V divadle se ruší nedělní pohádka a vstupenky na toto představení budou vráceny. Úterní pořad Klasika Viva a koncert Pavla Lohonky Žalmana, který měl proběhnout 23. března, budou přeloženy na náhradní termín, vstupenky se zatím nevrací. V Kině Pohoda se ruší veškerý program až do neděle 15. 3, veškeré vstupenky lze vrátit v kině dnes od 18. do 19. 30, dále v divadle od úterý do pátku od 9 do 16 hodin, ve stejné dny také v Knihovně Vincence Priessnitze v době od 13 do 18 hodin, v Katovně pak dle otevírací doby informačního centra. Pokud je to možné, prosíme diváky, aby vstupenky vrátili na stejném prodejním místě, kde je zakoupili. Rezervace jsou dočasně pozastaveny, o tom, zda budou příští týden promítání probíhat nebo budou také zrušena budeme včas informovat.  Totéž platí i pro divadelní představení.

Mimořádná opatření se zatím nedotkly Knihovny Vincence Priessnitze, ve které bude zatím provoz probíhat beze změn.